Projektujemy nowoczesne domy, duże rezydencje i wille na terenie całego kraju. Wykonujemy indywidualne projekty kompleksowe budynków mieszkalnych jednorodzinnych poczynając od analiz terenu i dokumentów wstępnych, poprzez koncepcje urbanistyczne i architektoniczne, a na odbiorach, nadzorach i kierownictwie kończąc.

Projektowanie domów Gdańsk: Tworzymy przestrzenie spełniające marzenia

Nasz projekt kompleksowy zawiera nie tylko projekt na pozwolenie na budowę, ale również wiele dodatkowych elementów. Każdy projekt poprzedzony jest analizami terenu i sprawdzeniem dokumentów oraz wizją lokalną na działce. W następnej kolejności wykonujemy pełną koncepcję projektową. Podczas pracy przy koncepcji można zapoznać się z pracownią i projektantem, po koncepcji uzyskać niezbędne opinie (jak np. badania gruntowe) oraz uzyskać konieczne dokumenty (umowy z gestorem sieci, czy warunki zabudowy gdy nie ma MPZP – planu zagospodarowania).

Oferta i zakres prac – na projekty budowlane, architektoniczne, pozostałe

Biuro projektowe Gdańsk: partnerstwo w kreowaniu funkcjonalnej architektury

Nasze projekty są zawsze w pełni indywidualne, tj. dostosowane do działki, regionu, stron świata oraz w pełni dostosowane do potrzeb właścicieli i przyszłych mieszkańców. I nie jest to tylko spełnienie potrzeb funkcjonalnych i aranżacyjnych, ale również spełnienie, równie ważnych, jak i nie ważniejszych potrzeb estetycznych. Stąd każdy nasz dom w BIAMS jest inny, nietypowy i niepowtarzalny. Bo tworzymy go od podstaw pod każdorazowo inne wytyczne.

Inspirujące projekty dopasowane do Państwa potrzeb: Pracownia architektoniczna Gdańsk

W tym miejscu warto zwrócić uwagę na dom z województwa pomorskiego zaprojektowany w latach 2021 – 2022, w okolicach Słupska. Dom w pobliżu jeziora i kilka kilometrów od Morza Bałtyckiego jest wpisany w teren o różnorodnym ukształtowaniu. Dodatkowo zastosowano lokalne materiały: ciemne drewno, czerwoną cegłę oraz dachówkę ceramiczną w naturalnym kolorze nawiązując do lokalnej zabudowy. Nie zabrakło jednak nowoczesnych elementów: dużych przeszkleń, części dziennej z sufitem katedralnym i antresolą oraz wielostanowiskowego garażu z częścią warsztatową.

Tradycyjny i regionalny dom parterowy na Pomorzu wykończony czerwoną cegłą i czarnym drewnem

Dom ten pojawił się na portalu Nowoczesna Stodoła oraz na portalu Cegła w Architekturze. A inne nasz dom z województwa warmińsko-mazurskiego pojawił się na portalu Archinea.