Nasza pracownia projektowa i biuro architektoniczne działa z powodzeniem od 2005 roku, a od roku 2018 obsługujemy całą Polskę wykonując projekty domów jednorodzinnych niemal we wszystkich większych miastach oraz w niemal wszystkich województwach.

Biuro projektowe Poznań: Tworzymy indywidualne przestrzenie do życia

W skład kompleksowego opracowania projektowego domu indywidualnego wchodzi wizja lokalna na terenie oraz spotkania z Klientem w wybranym przez niego miejscu. Spotkania odbywają się z właścicielem pracowni i głównym projektantem, a nie delegowanym pracownikiem. Spotkania mają na celu omówienie postępów prac, rozwiązań i poszczególnych etapów projektowych.

Niezależnie od lokalizacji cena za projekt kompleksowy domu jest taka sama w całej Polsce!

Architekt domów Poznań: Państwa wizja przekształcona w rzeczywistość

Prezentujemy poniżej dwa domy z województwa wielkopolskiego. Pierwszy dom to dom pod Poznaniem w okolicach Szczepankowa. Dom o bardzo nowoczesnej bryle z przeszklonymi ścianami jest parterowy, z podwyższonym salonem i garażem dwustanowiskowym w bryle budynku. Na uwagę zasługuje elewacja, na której zaprojektowano biały tynk połączony z gontem drewnianym:

Zjawiskowy dom pod Poznaniem (Nowe Miasto, Szczepankowo, Tulce)

Drugi dom to obiekt zaprojektowany w roku 2021, którego potoczna nazwa to Corona House. Ta minimalistyczna willa z basenem posiada bardzo nowoczesną bryłę, salon na dwie kondygnacje oraz garaż dwustanowiskowy i piętro z dostępem na zielony dach – taras słoneczny:

Minimalistyczny dom jednorodzinny pracowni BIAMS

Biuro architektoniczne Poznań: Profesjonalne doradztwo i wyjątkowe projekty

Warto zwrócić uwagę na naszej inne projekty domów z płaskim dachem, które unaoczniają nasze indywidualne podejście do każdej działki i każdorazowo niepowtarzalnych potrzeb naszych Klientów. Dzięki czemu, mimo charakterystycznego stylu nasze obiekty są różnorodne i nietypowe.