Z powodzeniem projektujemy domy w całej Polsce uzyskując pozwolenia w Starostwach położonych w najdalszych zakątkach naszego kraju. Przed rozpoczęciem prac nad koncepcją projektową sporządzamy analizy terenu i odbywamy wizję lokalną. Niezależnie od położenia terenu cena za koncepcję i projekt budowlany z pozwoleniami jest taka sama.

Biuro projektowe Szczecin: Profesjonalizm na każdym etapie projektu

Projektujemy domy jednorodzinne w całej Polsce. Są to domy nie tylko całoroczne, ale również kolejne domy dla naszych Klientów, jak domy letnie w górach, nad jeziorem czy blisko morza. Są to też domy rekreacyjne położone w urokliwych okolicach, w pobliżu parków krajobrazowych, czy nawet narodowych. Dlatego gdy działka jest niepowtarzalna, a wymogi restrykcyjne zapraszamy do BIAMS – poradzimy sobie z wszelkimi problemami. Przykładem może być dom blisko jeziora w technologii ciężkiego szkieletu.

Projektant Szczecin: zespół ekspertów gotowy na Państwa wyzwania

Prezentujemy ciekawy dom w województwa zachodnio-pomorskiego realizowany w pobliżu polskiego morza, a położony w powiecie gryfickim, pomiędzy Trzebiatowem, a Mrzeżynem. Ta nowoczesna stodoła z białymi elewacjami, wyróżnia się na tle innej zabudowy. Ale równocześnie spełniła wymagania restrykcyjnych zapisów warunków zabudowy oraz jest syntezą okolicznej zabudowy oraz zabudowy regionu z charakterystycznymi szczytami i bezokapowymi dachami.

Minimalistyczne dwie białe stodoły nad polskim morzem (powiat gryficki)