Ten bardzo nowoczesny budynek mieszkalny położony na warszawskim Wilanowie w dzielnicy willowej i rezydencjonalnej stanowi świetny przykład indywidualnego projektowania architektonicznego. To znaczy projekt dostosowany jest do nietypowej trójkątnej działki, stron świata, a przenikające się bryły obiektu ulokowane są w taki sposób by odpowiednio współgrać z otaczającymi obiektami, przyrodą i innymi elementami zastanymi – tymi bliżej w bezpośrednim sąsiedztwie lub dalej w okolicy lub nawet dzielnicy. Dodatkowo dom spełnia nietypowe oczekiwania inwestorów i ich potrzeby oraz niesztampowe wizje i gusta.

Projekty domów Warszawa

Był to jeden z pierwszych dużych i nowoczesnych oraz w pełni indywidualnych domów jednorodzinnych w Warszawie. Mieścił się w południowej części Wilanowa i miała wiele nowatorskich rozwiązań. Charakteryzuje go nowoczesna bryła, forma dostosowana do działki i stron świata oraz liczne nowoczesne rozwiązania zastosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnętrznej elewacji – fasadzie. Dom zaprojektowano w latach 2010 – 2012 roku wykonując projekt kompleksowy od koncepcji, poprzez projekty wykonawcze i koncepcję wnętrz, a na nadzorach kończąc. Dom zrealizowano w latach 2012 – 2015 wraz z nietuzinkowymi i loftowymi wnętrzami.

Więcej o temacie (w tym zdjęcia) poniżej:

Nowoczesny dom w Wilanowie (Warszawa)

Architekt Warszawa

Warto zauważyć, że już w tamtych latach nieobce były nam nowoczesne domu, wille z nowatorskimi rozwiązaniami oraz niebanalne i indywidualne wnętrza.

 

CZYTAJ WIĘCEJ