Projektujemy domy, wille i rezydencje na terenie całego kraju. Nie ma dla nas znaczenia, czy projektujemy w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, czy Wrocławiu. Klient każdorazowo otrzymuje do koncepcji wizję lokalną swojego terenu i analizy działki, a niezależnie od lokalizacji cena projekty indywidualnego jest taka sama.

Projektowanie domów Wrocław: Innowacyjne rozwiązania dla każdego projektu

W naszym cenniku cena zależy przede wszystkim od ilości metrów kwadratowych podłogi. A cena za wizyty i nadzór autorski jest zbliżona niezależnie od położenia terenu. Możemy zatem podjąć się nadzoru nad budową oraz polecić firmy wykonawcze w systemie generalnego wykonawcy, działające na terenie całego kraju.

Cennik architekta

Architekci Wrocław: Profesjonalne partnerstwo w realizacji Państwa planów mieszkaniowych

Potrzebujecie Państwo profesjonalnej pracowni projektowej? Skorzystajcie z usług naszego biura architektonicznego. BIAMS to indywidualne projekty domów wykonywanych we Wrocławiu i na terenie całego województwa dolnośląskiego. BIAMS to również doświadczenie, terminowość i profesjonalizm, osiągnięty dzięki zespołowi projektowemu, który jest gotowy podjąć się zaprojektowania dla Państwa wymarzonego domu.

Biuro projektowe Wrocław: Tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych domów

W roku 2020 przyszło nam zaprojektować ciekawą koncepcję budynku mieszkalnego jednorodzinnego położonego koło Wrocławia w okolicach Siechnic. Była to nowoczesna stodoła z dachem dwuspadowym. Dom o tradycyjnej formie posiadał ciekawe elementy bryły, jak również nowoczesne materiały wykończeniowe.

Jednorodzinny dom koło Wrocławia (Siechnice, Groblice, Marcinkowice)