Przedstawiamy kolejne projekty domów mieszkalnych jednorodzinnych, indywidualnych od pracowni BIAMS – Architekt Cała Polska – zrealizowanych od stycznia – sierpnia 2020 roku. Domy są głównie w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, modernistycznym i skandynawskim (część jako nowoczesne stodoły). A są to między innymi:

Domy te są z różnych lokalizacji na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Nasza pracownia architektoniczna działa głównie w Łodzi, Warszawie oraz okolicach. Stąd mamy ostatnie realizacje projektowe w Płocku, Gostyninie, okolicach Warszawy.

W roku 2020 planujemy jeszcze rozszerzyć działalność na projektowanie domów w Poznaniu i okolicach. Prowadzimy na ten czas rozmowy, o dwóch tematach, w tym regionie. Natomiast w roku 2021 zajmiemy się ekspansją na kolejne miasta, starając się uzyskać zlecenia, głównie we Wrocławiu i okolicach.

Architekt Cała Polska

Nasze ceny za indywidualny projekt kompleksowy domu nie zależą od lokalizacji, a po podpisaniu umowy na projekt budynku mieszkalnego jednorodzinnego dojeżdżamy do naszych Klientów na spotkania w celu omówienia koncepcji budynku i postępów prac projektowych. A każdy koncept domu podparty jest wizją lokalną na terenie inwestowania wraz z analizami.

Marcin M. Sieradzki – mgr inż. arch. (upr. nr 36/B-904/LOOIA/09), członek łódzkiej Okręgowej Izby Architektów, członek SARP Łódź