Prezentujemy bardzo nowoczesne i minimalistyczne wnętrze domu jednorodzinnego. W wysublimowanym i wytworny stylu przyszło nam zaprojektować cześć dzienną składającą się otwartej kuchni z wyspą, z odkrytej jadalni oraz wygodnej części wypoczynkowej o łącznej powierzchni przekraczającej 100 m2. W skład opracowania wnętrz i aranżacji weszła również sypialnia główna.

wnętrza minimalistyczne

pokój dzienny w stylu minimalistycznym

Projektowanie wnętrz minimalistycznych

Wyrafinowany styl we wnętrzu nie jest łatwo osiągnąć. Wymaga to wiedzy o materiałach, wyposażeniu i obecnych trendach. Dobory materiałów ekskluzywnych i luksusowych również wymaga pogłębiania wiedzy, śledzenia relacji z targów, wizyt w sklepach z topowym wyposażeniem. Są to włoskie meble i dodatki oraz akcesoria oraz najbardziej designerskie oświetlenie, które daje przy dobrym połączeniu wszystkich elementów niebanalną przestrzeń.

Minimalistyczne wnętrza domów

Nie ma tu finezyjnych, przesadzonych i przypadkowych elementów. Także zaprojektowanie mebli w minimalistycznym stylu wymaga wiedzy o materiałach, znajomości detali, połączeń i możliwości wykonawczych, by potem zaprojektowane wnętrze było wykonane w 100% jak w projekcie wyjściowym i na wizualizacjach.

Projektowanie wnętrz domów

W naszej pracowni projektujemy głownie indywidualne domy jednorodzinne oraz nowoczesne wille i rezydencje, jak również wnętrza ostatnich wymienionych. Zajmujemy się zatem wnętrzami domów, które wcześniej projektowaliśmy. Stąd jesteśmy wyspecjalizowaniu we wnętrach ekskluzywnych i luksusowych oraz minimalistycznych. Gdyż takich właśnie oczekują Klienci dużych nowoczesnych domów.

Projekty minimalistyczne wnętrz domów

Zapraszamy do BIAMS po minimalistyczne projekty wnętrz domów oraz nowoczesne projekty wnętrz domów. Nawiążemy współpracę z Klientami z Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Mamy doświadczenie w projektowaniu wnętrz domów, gdyż specjalizujemy się w domach jednorodzinnych.

minimalistyczne wnętrze Warszawa

nowoczesna otwarta jadalnia