Ludzie w BIAMS

ARCHITEKCI
BRANŻE
GRAFIKA I WIZUALIZACJE
SPECJALIŚCI
ADMIN. I PRAWO

Zespół biura architektonicznego BIAMS

Nasi doświadczenie architekci (wszyscy studiowali na Politechnice) pod koordynacją pierwszego architekta i właściciela BIAMS Marcina Sieradzkiego sprawiają, że projekt kompleksowy: wykonywany od analiz i koncepcji poprzez projekty budowlane z dokumentami formalno – prawnymi, do projektów technicznych, wykonawczych i wnętrzarskich charakteryzuje się wysoką jakością, terminowością i profesjonalizmem.

Kliknij w zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej o członkach naszego zespołu.

Marcin Sieradzki
– dyrektor, architekt zarządzający

Koordynator wszystkich projektów w pracowni BIAMS. Odpowiedzialny za koncepcje i kontakt z Klientami oraz obsługą projektów od koncepcji po projekty warsztatowe.
Zajmuje się wstępnymi koncepcjami, ofertami, spotkaniami z klientami (BTC i BTB), analizami prawnymi.
Założyciel autorskiej pracowni projektowej działającej od 2005 roku. Od 2018 roku wprowadził firmę na rynek ogólnopolski wykonując projekty domów w całej Polsce.
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej posiada od 2005 roku numer 36/B-904/LOOIA/09. Członek Łódzkiej Izby Architektów i elitarnego SARP.
Od 2022 roku biegły sądowy w specjalności architektura i urbanistyka, specjalizacja: architektura, architektura wnętrz, projektowanie mebli

Olek Olejniczak
– główny projektant

Świetnie czuje się w dużych projektach osiedli mieszkaniowych, jak i nietypowych, niewielkich wnętrzach. Na bardzo wysokim poziomie zna programy do wizualizacji komputerowych, programy graficzne oraz programy 3D.
Odpowiada za wykończenie koncepcji, projekty budowlane nietypowych budynków jednorodzinnych oraz projekty wykonawcze i detale architektoniczne. Jego specjalność to wielkie wille, nowoczesne rezydencje i skomplikowane domy indywidualne jednorodzinne.

Izabela Filipczak
– architekt prowadzący

Doświadczony członek naszego zespołu zajmuje się najbardziej skomplikowanymi projektami budowlanymi, technicznymi i wykonawczymi.
Odpowiedzialna za dokumenty formalno-prawne, koordynację międzybranżową oraz zakończenie danych etapów procesu budowlanego.
Czuwa nad opisami technicznymi oraz zawartością naszych opracowań oraz kontrolą jakości rysunków, by opracowania projektowe były jak najlepsze.
Specjalizuje się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Mirza Rzayev
– art director

Ukończył studia architektoniczne w Stambule. Zdobywał doświadczenie w pracowniach w Baku, w Mediolanie i Londynie. Architektura mieszkaniowa to jego specjalność.

W biurze projektowym BIAMS od maja 2022 roku. Zajmuje się obsługą Klienta Premium i VIP tworząc we współpracy z założycielem firmy koncepcje dużych domów, willi i rezydencji. Jego nowatorskie spojrzenie i wiedza z architektury współczesnej rezydencjonalnej dobrze wpisuje się w misje i cele firmy.

Biegły projektant BIM (ArchiCad) oraz bardzo dobry wizualizator.

Aleksander Przepiórkowski
– uprawniony architekt

Drugi uprawniony architekt w naszym zespole. Sprawdza projekty, weryfikuje dokumenty, czuwa nad procesem inwestycyjnym. Specjalizuje się w dużych przebudowach oraz legalizacjach i projektach urbanistycznych.
Odpowiedzialny za analizy terenów, skomplikowane sprawy urzędowe, analizy chłonności i warunki zabudowy.
Wspiera dyrektora w harmonogramowaniu projektów i by etapy były wykonywane w terminach umownych.
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej posiada od 2018 roku numer 45LOOKK/2017
Członek Łódzkiej Izby Architektów RP

 

Gosia Lipiec
– architekt, projektant wnętrz

Doświadczony architekt wnętrz. Zajmuje się koncepcjami, wizualizacjami i aranżacjami. Zajmuje się projektami wykonawczymi, warsztatowymi oraz aranżacją i aranżacją końcową. Specjalizuje się w nowoczesnych wnętrzach domów i rezydencji. Lubi również mieszkania w stylu bardziej tradycyjnym z elementami folkowymi i afrykańskimi w związku ze swoimi licznymi, dalekimi podróżami.
Jest odpowiedzialna za projekty wnętrz na różnych jego etapach, wykonując samą koncepcję lub same rysunki techniczne oraz dobory i zestawienia.

Patrycja Wawrzyniak
– architekt

Duże doświadczenie projektantki w architekturze mieszkaniowej, zaowocowało dobrą współpracą naszej firmy na zasadzie frelance’u. Patrycja specjalizuje się zatem w trudnych rezydencjach i dużych domach z dachem płaskim zarówno w fazie budowlanej, jak i wykonawczej.

mail: patrycja@biams.pl

 

Architekci z BIAMS

W naszej pracowni jeden projekt sporządza kilka osób zajmując się poszczególnymi jego etapami, przy stałej kontroli jakości osób nadzorujących, co sprawia, że kolejne składowe opracowania: jak koncepcja, projekt budowlany, opisy, projekty szczegółowe, wnętrza są sprawdzane i weryfikowane przez następne osoby wdrożone w dane kolejne zadania. Czyli inaczej niż w większości pracowni, w których za cały projekt odpowiada jedna osoba lub kilka tych samych osób przez cały projekt. Pozwala to na uniknięcie błędów oraz weryfikacje poprzednich prac przez osobę zajmującą się inną fazą projektową. A nad kontaktem z Klientem i wprowadzaniem aktualizacji oraz koordynację branżową odpowiada w całości główny architekt i właściciel pracowni Marcin Sieradzki.

To z nim jesteśmy przez cały proces budowlany – jako Klienci – od pierwszej oferty do zakończenia budowy Państwa wymarzonego domu…

Przeczytaj również o zaletach współpracy z naszą pracownią – biams.pl/dlaczego-my-o-architekcie/