Ludzie w BIAMS

ARCHITEKCI
BRANŻE
GRAFIKA I WIZUALIZACJE
SPECJALIŚCI
ADMIN. I PRAWO

Zespół biura architektonicznego BIAMS

Nasi doświadczenie architekci (wszyscy studiowali na Politechnice) pod koordynacją pierwszego architekta i właściciela BIAMS Marcina Sieradzkiego sprawiają, że projekt kompleksowy: wykonywany od analiz i koncepcji poprzez projekty budowlane z dokumentami formalno – prawnymi, do projektów technicznych, wykonawczych i wnętrzarskich charakteryzuje się wysoką jakością, terminowością i profesjonalizmem.

Kliknij w zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej o członkach naszego zespołu.

Marcin Sieradzki
– dyrektor, architekt zarządzający

Koordynator wszystkich projektów w pracowni BIAMS. Odpowiedzialny za koncepcje i kontakt z Klientami oraz obsługą projektów od koncepcji po projekty warsztatowe.
Zajmuje się wstępnymi koncepcjami, ofertami, spotkaniami z klientami (BTC i BTB), analizami prawnymi.
Założyciel autorskiej pracowni projektowej działającej od 2005 roku. Od 2018 roku wprowadził firmę na rynek ogólnopolski wykonując projekty domów w całej Polsce.
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej posiada od 2005 roku numer 36/B-904/LOOIA/09. Członek Łódzkiej Izby Architektów i elitarnego SARP.
Od 2022 roku biegły sądowy w specjalności architektura i urbanistyka, specjalizacja: architektura, architektura wnętrz, projektowanie mebli

Olek Olejniczak
– główny projektant

Świetnie czuje się w dużych projektach osiedli mieszkaniowych, jak i nietypowych, niewielkich wnętrzach. Na bardzo wysokim poziomie zna programy do wizualizacji komputerowych, programy graficzne oraz programy 3D.
Odpowiada za wykończenie koncepcji, projekty budowlane nietypowych budynków jednorodzinnych oraz projekty wykonawcze i detale architektoniczne. Jego specjalność to wielkie wille, nowoczesne rezydencje i skomplikowane domy indywidualne jednorodzinne.

Izabela Filipczak
– architekt prowadzący

Doświadczony członek naszego zespołu zajmuje się najbardziej skomplikowanymi projektami budowlanymi, technicznymi i wykonawczymi.
Odpowiedzialna za dokumenty formalno-prawne, koordynację międzybranżową oraz zakończenie danych etapów procesu budowlanego.
Czuwa nad opisami technicznymi oraz zawartością naszych opracowań oraz kontrolą jakości rysunków, by opracowania projektowe były jak najlepsze.
Specjalizuje się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Mirza Rzayev
– art director

Ukończył studia architektoniczne w Stambule. Zdobywał doświadczenie w pracowniach w Baku, w Mediolanie i Londynie. Architektura mieszkaniowa to jego specjalność.

W biurze projektowym BIAMS od maja 2022 roku. Zajmuje się obsługą Klienta Premium i VIP tworząc we współpracy z założycielem firmy koncepcje dużych domów, willi i rezydencji. Jego nowatorskie spojrzenie i wiedza z architektury współczesnej rezydencjonalnej dobrze wpisuje się w misje i cele firmy.

Biegły projektant BIM (ArchiCad) oraz bardzo dobry wizualizator.

Aleksander Przepiórkowski
– uprawniony architekt

Drugi uprawniony architekt w naszym zespole. Sprawdza projekty, weryfikuje dokumenty, czuwa nad procesem inwestycyjnym. Specjalizuje się w dużych przebudowach oraz legalizacjach i projektach urbanistycznych.
Odpowiedzialny za analizy terenów, skomplikowane sprawy urzędowe, analizy chłonności i warunki zabudowy.
Wspiera dyrektora w harmonogramowaniu projektów i by etapy były wykonywane w terminach umownych.
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej posiada od 2018 roku numer 45LOOKK/2017
Członek Łódzkiej Izby Architektów RP

 

Gosia Lipiec
– architekt, projektant wnętrz

Doświadczony architekt wnętrz. Zajmuje się koncepcjami, wizualizacjami i aranżacjami. Zajmuje się projektami wykonawczymi, warsztatowymi oraz aranżacją i aranżacją końcową. Specjalizuje się w nowoczesnych wnętrzach domów i rezydencji. Lubi również mieszkania w stylu bardziej tradycyjnym z elementami folkowymi i afrykańskimi w związku ze swoimi licznymi, dalekimi podróżami.
Jest odpowiedzialna za projekty wnętrz na różnych jego etapach, wykonując samą koncepcję lub same rysunki techniczne oraz dobory i zestawienia.

Patrycja Wawrzyniak
– architekt

Duże doświadczenie projektantki w architekturze mieszkaniowej, zaowocowało dobrą współpracą naszej firmy na zasadzie freelance’u. Patrycja specjalizuje się zatem w trudnych rezydencjach i dużych domach z dachem płaskim zarówno w fazie budowlanej, jak i wykonawczej.

mail: patrycja@biams.pl

 

Julia Zapart
– asystent projektanta

Najmłodszy członek naszego zespołu, wspiera zespół na każdym etapie projektowym. Julia to osoba zaangażowana, zdolna i ambitna. Duża znajomość różnorodnych programów powoduje, iż sprawdza się w zarówno w inwentaryzacjach, płaskich rysunkach technicznych 2D i detalach architektonicznych, jak również w skomplikowanych bryłach 3D budynków i elementów. A dotyczy to zarówno projektów obiektów nowych jak i tych przebudowywanych.

mail: julia@biams.pl