Ludzie w BIAMS

ARCHITEKCI
BRANŻE
GRAFIKA I WIZUALIZACJE
SPECJALIŚCI
AMIN. I PRAWO

Zespół biura architektonicznego BIAMS

Nasi doświadczenie architekci (wszyscy studiowali na Politechnice Łódzkiej) pod koordynacją dyrektora kreatywnego BIAMS Marcina Sieradzkiego sprawiają, że projekt kompleksowy: wykonywany od analiz i koncepcji poprzez projekty budowlane z dokumentami formalno – prawnymi do projektów technicznych, wykonawczych i wnętrzarskich charakteryzuje się wysoką jakością, terminowością i profesjonalizmem.

Kliknij w zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej o członkach naszego zespołu.

Marcin Sieradzki
– dyrektor, architekt kreatywny

Koordynator wszystkich projektów w pracowni BIAMS. Odpowiedzialny za koncepcje i kontakt z Klientami oraz obsługą projektów od koncepcji po projekty warsztatowe.
Zajmuje się wstępnymi koncepcjami, ofertami, spotkaniami z klientami (BTC i BTB), analizami prawnymi.
Założyciel autorskiej pracowni projektowej działającej od 2005 roku. Od 2018 roku wprowadził firmę na rynek ogólnopolski wykonując projekty domów w całej Polsce.
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej posiada od 2005 roku numer 36/B-904/LOOIA/09. Członek Łódzkiej Izby Architektów i elitarnego SARP.
Od 2022 roku biegły sądowy w specjalności architektura i urbanistyka, specjalizacja: architektura, architektura wnętrz, projektowanie mebli
mail: biuro@biams.pl
tel. 512382598

Olek Olejniczak
– główny projektant

Świetnie czuje się w dużych projektach osiedli mieszkaniowych, jak i nietypowych, niewielkich wnętrzach. Na bardzo wysokim poziomie zna programy do wizualizacji komputerowych, programy graficzne oraz programy 3D.
Odpowiada za wykończenie koncepcji, projekty budowlane nietypowych budynków jednorodzinnych oraz projekty wykonawcze i detale architektoniczne. Jego specjalność to wielkie wille, nowoczesne rezydencje i skomplikowane domy indywidualne jednorodzinne.
mail: olek@biams.pl

Izabela Filipczak
– architekt prowadzący

Doświadczony członek naszego zespołu zajmuje się najbardziej skomplikowanymi projektami budowlanymi, technicznymi i wykonawczymi.
Odpowiedzialna za dokumenty formalno-prawne, koordynację międzybranżową oraz zakończenie danych etapów procesu budowlanego.
Czuwa nad opisami technicznymi oraz zawartością naszych opracowań oraz kontrolą jakości rysunków, by opracowania projektowe były jak najlepsze.
Specjalizuje się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.
mail: iza@biams.pl

Aleksander Przepiórkowski
– uprawniony architekt

Drugi uprawniony architekt w naszym zespole. Sprawdza projekty, weryfikuje dokumenty, czuwa nad procesem inwestycyjnym. Specjalizuje się w dużych przebudowach oraz legalizacjach i projektach urbanistycznych.
Odpowiedzialny za analizy terenów, skomplikowane sprawy urzędowe, analizy chłonności i warunki zabudowy.
Wspiera dyrektora w harmonogramowaniu projektów i by etapy były wykonywane w terminach umownych.
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej posiada od 2018 roku numer 45LOOKK/2017
Członek Łódzkiej Izby Architektów RP
mail: aleksander@biams.pl

Rafał Gostkiewicz
– asystent architekta

Najmłodszy członek naszego zespołu acz bardzo zdolny. Wspiera nasze działania w koncepcjach, bryłach i wizualizacjach. Rafał specjalizuje się również w trudnych rysunkach 2d, jak: detale, schematy i połączenia.

mail: rafal@biams.pl

Gosia Lipiec
– architekt, projektant wnętrz

Doświadczony architekt wnętrz. Zajmuje się koncepcjami, wizualizacjami i aranżacjami. Zajmuje się projektami wykonawczymi, warsztatowymi oraz aranżacją i aranżacją końcową. Specjalizuje się w nowoczesnych wnętrzach domów i rezydencji. Lubi również mieszkania w stylu bardziej tradycyjnym z elementami folkowymi i afrykańskimi w związku ze swoimi licznymi, dalekimi podróżami.
Jest odpowiedzialna za projekty wnętrz na różnych jego etapach, wykonując samą koncepcję lub same rysunki techniczne oraz dobory i zestawienia.
mail: gosia@biams.pl

Kuba Popłoński
– asystent architekta

Młody, pojętny i sympatyczny Jakub świetnie zna programy 3D, programy renderujące oraz bardzo dobrze i szybko rysuje rysunki w programach CAD.  Sprawnie pomaga podczas pomiarów i inwentaryzacji, wspiera przy weryfikacji dokumentów oraz zajmuje się doborami i zestawieniami. Specjalizuje się w projektach elewacji, metamorfoz i liftingów starych domów.

mail: kuba@biams.pl

Patrycja Wawrzyniak
– architekt

Duże doświadczenie projektantki w architekturze mieszkaniowej, zaowocowało dobrą współpracą naszej firmy na zasadzie frelance’u. Patrycja specjalizuje się zatem w trudnych rezydencjach i dużych domach z dachem płaskim zarówno w fazie budowlanej, jak i wykonawczej.

mail: patrycja@biams.pl

 

Architekci z BIAMS

W naszej pracowni jeden projekt sporządza kilka osób zajmując się poszczególnymi jego etapami, przy stałej kontroli jakości osób nadzorujących, co sprawia, że kolejne składowe opracowania: jak koncepcja, projekt budowlany, opisy, projekty szczegółowe, wnętrza są sprawdzane i weryfikowane przez następne osoby wdrożone w dane kolejne zadania. Czyli inaczej niż w większości pracowni, w których za cały projekt odpowiada jedna osoba. Pozwala to na uniknięcie błędów oraz weryfikacje poprzednich prac przez osobę zajmującą się inną fazą projektową. A nad kontaktem z Klientem i wprowadzaniem aktualizacji oraz koordynację branżową odpowiada w całości główny architekt i właściciel pracowni Marcin Sieradzki. To z nim jesteśmy przez cały proces budowlany – jako Klienci – od pierwszej oferty do zakończenia budowy Państwa wymarzonego domu…

Przeczytaj również o zaletach współpracy z naszą pracownią – biams.pl/dlaczego-my-o-architekcie/