Prezentujemy podsumowanie roku 2022 i nasze najciekawsze projekty indywidualnych domów, willi i rezydencji. Prezentowane obiekty znajdują się głównie w okolicach Łodzi i Warszawy, ale mamy też domy miejskie z łódzkiego Julianowa oraz miejski dom na warszawskiej Białołęce.

W pracowni architektonicznej BIAMS wykonaliśmy ponad 30 koncepcji domów, willi i rezydencji oraz ponad 20 projektów indywidualnych, budowlano-wykonawczych dla mieszkalnych domów jednorodzinnych, a były to między innymi:

BIAMS pracownia projektowa

W tym roku było mniej projektów przebudów, mniej projektów wnętrz (choć wykonaliśmy kilka projektów wnętrz domów, wcześniej przez nas projektowanych) oraz mniej projektów: metamorfoz i elewacji oraz otoczenia. Pojawiły się natomiast projekty i koncepcje projektowe dużych willi, monumentalnych rezydencji oraz domów z basenem. A to wszystko zgodnie z założeniami i celami naszej pracowni projektowej BIAMS.

 

Architekt domów nowoczesnych

Przypominamy również podsumowanie roku 2021.

Nowoczesne wille, duże rezydencje, domy z basenem

Spełniliśmy założenia na rok 2022 i udało się osiągnąć nawet więcej niż zakładaliśmy otrzymując tematy i opracowania jeszcze bardziej ciekawe, wymagające i bardzo indywidualne, wręcz wysublimowane…