Pracownia architektoniczna BIAMS reprezentowana przez uprawnionego architekta Marcin Sieradzkiego oprócz projektów wnętrz mieszkań i apartamentów zajmuje się również przestrzeniami biurowymi

Projekt przestrzeni biurowej w Łodzi

Zaprojektowaliśmy pomieszczenie administracyjno-biurowe wraz z korytarzem w zakładzie zlokalizowanym w Łodzi na Bałutach. Pomieszczenie biurowe miało część do pracy, miejsce na dokumenty oraz mały stolik do spotkań. Na powierzchni około 25 m2 zlokalizowano trzy wygodne i praktyczne miejsca pracy. W pomieszczeniu biurowym znalazło się nawet miejsce na szafę ubraniową i na segregatory oraz ekspres do kawy.

Projekt biur Łódź

Na posadzce zastosowano szare płytki gresowe z efektem betonu i z lekkim połyskiem oraz płytki drewnopodobne w kolorze ciemnego orzecha. Z płytek drewnopodobnych wykonano również cokoły. Podkreślono nimi strefę spotkań i centralną część przestrzeni do pracy. W strefie przy wejściu na ścianie za stolikiem i na osi wejścia zastosowano również białe płytki klinkierowe, ceglane. Natomiast część do pracy wydzielono sufitem podwieszonym, w który zastosowano oświetlenie na szynoprzewodach, kierowane i przesuwne z możliwością dostosowania światła do potrzeb. Sufit posiada nisze przy ścianie nad oknem na montaż elementów dekoracji okna.

Szczegółowy projekt wnętrz

Zaaranżowano niemal każdą ścianę, by pomieścić szafki, półki i miejsca na segregatory, drukarki, komputery i inne peryferia. Każde biurko posiada również kontenerek z szufladami. Wszystkie meble zaprojektowane były jako indywidualne by idealnie wpasować się w zastaną przestrzeń. Nawet stół konferencyjny robiony był na zamówienie. Na oknie w niszy zastosowano żaluzje wertykalne chroniące przed nadmiernym nasłonecznieniem. A w strefie wejściowej wykonano lustro powiększające przestrzeń i dodające ciekawego efektu w strefie spotkań. Nad stolikiem na ścianie z cegły zmieścił się telewizor, a nad samym stołem powieszono liniową lampę dekoracyjną. A przestrzeń pod mniejszym oknem zaaranżowano na półki i szuflady oraz elementy dekoracyjne.

Projektowanie biur Łódź

By biuro było praktyczne, ergonomiczne, a przestrzeń w pełni wykorzystana należy zatrudnić architekta wnętrz biurowych i projektanta przestrzeni biurowych. Zapraszamy do studia architektonicznego BIAMS właścicieli przestrzeni biurowych, wynajmujących powierzchnie w budynkach użyteczności publicznej oraz wszystkich klientów firmowych szukających pomysłu na aranżację biura.