Projektowaniem wnętrz zajmujemy się od ponad 15 lat. Projekty wnętrz i aranżacji wykonujemy kompleksowo, zawsze doradzając opcję z nadzorem autorskim i pieczą nad wykończeniem przestrzeni domu, mieszkania, apartamentu pod klucz. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami i dostawcami. Mamy sprawdzoną bazę wykonawców oraz firm produkujących: meble, stolarzy, ślusarzy i szklarzy.Nasze projekty są w pełni indywidualne i dostosowane do potrzeb Klientów.

Wykonujemy wnętrza domów, rezydencji, apartamentów, mieszkań.

Nie obce są nam przestronne wnętrza dużych domów oraz przytulne przestrzenie mieszkalne małych kawalerek. Wierzymy, że każdą przestrzeń da się zaprojektować praktycznie i równocześnie estetycznie.

Zobacz nasze Portfolio z wnętrzami

Zobacz nasze Portfolio z domami i rezydencjami

Wykonujemy wnętrza w różnych stylach: wnętrza loftowe, wnętrza skandynawskie, wnętrza glamour, wnętrza klasyczne, wnętrza funky i wnętrza fusion oraz wnętrza minimalistyczne.

Ilu Klientów, tyle potrzeb i aranżacji. Słuchamy naszych inwestorów spełniając ich oczekiwania, wymagania nie tylko funkcjonalno-przestrzenne, ale również estetyczne. Zaczynamy od prostych wariantów 2D, a kończymy na wnętrzach mebli i doborach osprzętu elektrycznego.

 

Przeczytaj nasz artykuł o wnętrzach loftowych

Wykonujemy projekty pomieszczeń, jak kuchnie, jadalnie, łazienki, pokoje dzienne.

Pojedyncze pomieszczenia również wymagają wnętrzarskich projektów realizacyjnych. Mamy w tych pomieszczeniach liczne zabudowy, projekty mebli, okładzin, kolorystyki. Aranżacja wnętrz pojedynczych pomieszczeń jest tym bardziej trudna, iż musimy dostosować się do istniejących pomieszczeń i wyposażenia. A kuchnie i łazienki wymagają dużego kunsztu projektowego i dobrego architekta wnętrz.

 

Przeczytaj nasz artykuł o projektowaniu kuchni

Przeczytaj nasz artykuł o projektowaniu łazienek

Zajmujemy się również przestrzeniami dla najmłodszych, jak pokoje dziecięce, pokoje niemowlęce oraz pokoje dla nastolatków i starszych dzieci.

Pokoje dla naszych najmłodszych Klientów są również bardzo istotne, a tym lepiej jak najmłodsi uczestniczą w procesie projektowania. Tutaj należy być bardzo ostrożnym i należy brać pod uwagę stały rozwój dziecka i konieczność zmian i przystosowania przestrzeni do zmieniających się potrzeb użytkownika.

Zobacz nasze inne projekty pokojów dla infantów

Zajmiemy się również pomieszczeniami dodatkowymi, jak pomieszczenia do pracy, gabinety i atelier.

Dla tych co pracują w domu też mamy różne rozwiązania, style i przykładowe projekty. Przestrzeń do pracy, mały domowy gabinet, czy nawet atelier w przestrzeni mieszkalnej wymaga zaaranżowania, przemyślenia i dokładnego zaprojektowania.

Zobacz również nasze biura i wnętrza komercyjne

Projektujemy również pomieszczenia nietypowe i gospodarcze: spiżarnie, garderoby, przedsionki.

Takie pomieszczenia wbrew opinii większości również należy zaprojektować i zaaranżować. Są to pomieszczenia zazwyczaj niewielkie i wymagają dokładnego rozrysowania mebli, odpowiedniego doboru materiałów oraz właściwej kolorystyki i oświetlenia.

Co wybrać na podłogę?

Wykonujemy wnętrza stref dziennych i nocnych.

Projektujemy nie tylko całe powierzchnie i wszystkie pokoje w mieszkaniu, domu, czy apartamencie, ale również na przykład przestrzenie o określonej funkcji, jak strefę dzienną zawierającą zazwyczaj pokój dzienny (salon), jadalnię i kuchnię lub aneks kuchenny lub strefę nocną z sypialniami, łazienką i garderobą. Mamy zatem dwie oddzielne strefy – zazwyczaj zlokalizowaną na przyziemiu /parterze – dzienną dla dorosłych, dla gości bardziej publiczną oraz zlokalizowaną odrębnie, częstokroć na poddaszu  – nocną, dla domowników, prywatną…

 

Modny beton do każdego pomieszczenia!

Architektura wnętrz Łódź

Nasi architekci z Łodzi wykonają dla Państwa projekt kompleksowy od wizji lokalnej, pomiaru i inwentaryzacji, poprzez koncepcję z wizualizacjami i doborami materiałów, kończąc na projektach wykonawczych, warsztatowych oraz nadzorach i odbiorach. A na koniec zajmujemy się końcową aranżacją i doborami dodatków, poduszek, obrazków i innych elementów zwieńczających całość. Projektujemy wnętrza w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot), również za granicą!

Zobacz co zawiera nasz projekt wnętrz i aranżacji…

Dobry projektant wnętrz

architekt Marcin M. Sieradzki – należę do izby architektów Polskich, uprawnienie budowlane do projektowania bez ograniczeń posiadam od roku 2009, jestem członkiem elitarnego SARP, jako koordynator zleceń w pracowni projektowej i osoba za nie odpowiedzialna oraz architekt artystyczny mam pieczę nad wszystkimi realizowanymi projektami oraz prowadzę osobisty nad nimi nadzór autorski mając kontakt z każdym Klientem naszego biura architektonicznego.

Cennik wnętrz – projekty architektoniczne, wnętrzarskie i aranżacyjne