Nasza pracownia działająca na rynku nieprzerwanie od 2005 roku projektując domy, wille i rezydencje odciąża Klienta od trudów związanych z procesem inwestycyjnym przeprowadzając go przez trudną fazę projektową i formalno-prawną podczas wykonywania indywidualnego projektu oraz przez budowę podczas pełnienia nadzoru autorskiego.

Projektant domów Warszawa

Poniżej prezentujemy galerię wybranych domów z Warszawy i okolic

Willa w gminie Nadarzyn

Rezydencja na Białołęce

Dom w okolicach Błonia

Rezydencja w powiecie wołomińskim

Indywidualny projekt domu w Warszawie

Etapy projektowania domu i współpracę z naszym biurem projektowym prezentujemy na tej podstronie:

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych

Architekt Warszawa

Natomiast działalność naszej firmy na terenie województwa mazowieckiego – w mieście Warszawa i jej okolicach – opisujemy w poniższym wpisie:

Architekt Warszawa

Projektant Warszawa

Zapraszamy do zapoznanie się z cennikami domów oraz willi i rezydencji:

Projekt domu Warszawa

Nasze domy projektujemy zatem w całej Polsce, a nawet zdarzyły się projekty przebudów i wnętrza domu w Hiszpanii oraz w Niemczech. Działamy przede wszystkim województwie łódzkim i mazowieckim. Ale projektowaliśmy również na terenach województwa śląskiego, dolnośląskiego i kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych po projekt domu indywidualnego z miast, takich jak Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Katowice, Bydgoszcz, Toruń i ich okolic.

Marcin Sieradzkiuprawniony architekt – pracowania projektowa i studio projektowania wnętrz BIAMS – Budownictwo i Architektura