Dom z dachem płaskim

Prezentujemy 10 ciekawych i nowoczesnych domów z dachami płaskimi oraz pracowni architektonicznej BIAMS. Projekty domów postały na przełomie lat 2020 – 2023. W związku z czym domy projektowane na początku tego okresu są już w budowie i w realizacji. Prezentujemy również schematyczne rzuty wybranych domów. Wszystkie prezentowane projekty do w pełni indywidualne projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych wykonywanych dla Klienta. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania naszego kanału na youtube:

https://www.youtube.com – BIAMS

 

Indywidualne projekty domów z dachem płaskim

Prezentowane domy są to kolejno:

  1. Leśny dom w Ustroniu (gmina Zgierz)
  2. Nowoczesny, acz przytulny dom z cegłą (Konstantynów Łódzki)
  3. Dom miejski z piwnicą (Żyrardów)
  4. Dom z trzema dachami płaskimi (Błonia)
  5. Dom na skarpie (Płock)
  6. Minimalistyczny dom w zimowej scenerii (Łódź, Łagiewniki)
  7. Biała miejska rezydencja (Warszawa, Białołęka)
  8. Monumentalny dom z Basenem (Rawa Mazowiecka, gmina)
  9. Biała willa piętrowa (Góra Kalwaria)
  10. Luksusowa willa z basenem (Nadarzyn, powiat)

 

Domy z dachem płaskim – projekty

Prezentowane obiekty mieszczą się głównie w województwie łódzkim i mazowieckim. Mamy więc domy z dzielnic Warszawy jak Białołęka, ale również podwarszawskie rezydencje z Góry Kalwarii, czy Błonia. Na uwagę zasługuje również dom miejski w Żyrardowie, prezentowany już wcześniej dom koło Nadarzyna oraz budowany właśnie dom na skarpie wiślanej w Płocku. Natomiast jeśli chodzi o rodzime, łódzkie lokalizacje prezentujemy w filmie: dom z Konstantynowa, łódzkich Łagiewnik oraz Ustronia w powiecie zgierskim.

Nowoczesny dom z dachem płaskim

Wykonujemy projekty domów nowoczesnych, a duża część z nich to domy z dachami płaskimi. Poniżej prezentujemy galerię domów indywidualnych autorstwa naszej pracowni, które zaprezentowaliśmy w powyższym filmie: