Codziennie w Internecie, Social Mediach i na wielu portalach branżowych widzimy piękne projekty domów jednorodzinnych. Zwyczajowo są to jednak wizualizacje i renderingi komputerowe. Oczywiście my też je umieszczamy i pokazujemy, bo prezentuję się dobrze i cieszą oko przyszłych Klientów. Bez nich nie unaocznili byśmy przyszłych projektów domów, rozwiązań i innych spraw związanych z formą i bryła.

Ale ważne są również realizacje, by projektowane domy powstawały oraz budowały się z powodzeniem i bezproblemowo. Jak również zgodnie z założeniami zrealizowanej wcześniej koncepcji. Tak jest właśnie w pracowni architektonicznej BIAMS…

Powyżej dom jednorodzinny o powierzchni ponad 800 m2 położony w województwie pomorskim w technologii szkieletu ciężkiego.

Budowa domów jednorodzinnych

By zbudować nowoczesny dom jednorodzinny konieczny jest dobrej jakości i kompleksowy projekt oraz profesjonalny zespół projektowych. Dom nowoczesny wymaga doświadczenia projektantów i konstruktorów. A architekt kreatywny tworząc koncepcję – najważniejszy etap projektowy – musi przewidzieć nie tylko aspekty estetyczne i funkcjonalne ale też prawne i planistyczne.

powyżej rezydencja w Żabiczkach o powierzchni ponad 500 m2 z salonem na dwie kondygnacje

Nasze domy się budują

Potrzebna jest zatem pracownia i biuro projektowe, które przewidzi aspekty formalne, materiałowe, technologiczne, konstrukcyjne. A osoba prowadząca i koordynująca projekt winna znać wszystkie te elementy i posiadać szeroką wiedzę i duże doświadczenie. I taką osobą jest architekt Marcin Sieradzki. Wsparty przez zespół projektowy, branżystów i podwykonawców jest w stanie zaprojektować, a później zbudować najbardziej nietypowe realizacje i przedsięwzięcia budowalne, stworzone wpierw jako koncepcje projektowe.

powyżej nowoczesny dom z dachem płaskim położony na skarpie wiślanej w Płocku (województwo mazowieckie), z licznymi przeszkleniami i nadwieszeniami

W pracowni BIAMS powstają domy jednorodzinne!

Do tego dobre zarządzanie oraz optymalizacja osiągnięta dzięki aktualnym programom komputerowym i koordynacji pracy zespołu i w dalszej kolejności właściwe zarządzanie projektem sprawiają, że mimo wielu projektów każdy jest dopracowany, sprawdzony i jakościowy. Dowodem na to są realizowane trudne budynki mieszkalnej w całej Polsce. Zgodne z wykonaną wcześniej koncepcją i projektem indywidualnym pełnobranżowym.

powyżej przebudowa i rozbudowa kostki polskiej na nowoczesny oraz w pełni współczesny dom jednorodzinny

Zrealizowane projekty domów mieszkalnych:

Zatem pracownia projektowa to nie tylko projekty i wizualizacje, czy wstępne koncepcje, ale również zrealizowane budynki. A gdy mają to być budynki nowoczesne i nowatorskie w swych rozwiązaniach konstrukcyjnych i estetycznych to koniecznym do sprawdzenia będzie czy takie budynki są realizwoane. W BIAMS są. Zatem dobre opinie, bogate portfolio i wybudowane domy to klucz do dobrej współpracy z biurem projektowym.

Powyżej dom parterowy, z dachem płaskim, o trzech wysokościach, położony koło Sokolnik – powiat zgierski

Powierzmy nasz dom specjalistom od budowy domów…

Dzięki pełnionemu nadzorowi autorskiemu lub inwestorskiemu zajmujemy się, w różnym stopniu, obsługą budów dla projektowanych wcześniej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Pozwala to na czuwanie nad ich powstawaniem oraz poszerza wiedzę i doświadczenie architektów z zespołu projektowego. Pozwala też na lepszą kontrolę poszczególnych etapów prac i całego procesu inwestycyjnego dla budowy domu pod klucz.

powyżej nowoczesny dom jednorodzinny, piętrowy położony w okolicach Legionowa, koło Warszawy, jako zabudowa w granicy

Projekty domów z nadzorem i wykonawstwem

Projektujemy nasze domy w każdej fazie projektowej od analiz terenu i koncepcji projektowych, poprzez projekty budowlane, techniczne, wykonawcze i wnętrzarskie, a na projektach ogrodów i otoczenia kończąc. Dysponujemy pełnym zespołem projektowym realizując prace pod klucz i uczestnicząc w całym procesie budowy Państwa wymarzonego domu.

powyżej rezydencja w okolicach Błonia pod Warszawą, o powierzchni ponad 500 m2, jako dom z płaskim dachem i podpiwniczeniem

Kompleksowe projekty domów jednorodzinnych pod klucz

Zatem jak widać na powyższych przykładach nasze koncepcje powstają, a wizualizacje zamieniają się w realizacje. A gdy a naszym zakresie są również wnętrza domu i pełny nadzór nad jego budową, zajmujemy się większością aspektów związanych z całym procesem budowlanym od zakupu działki, poprzez projekty i budowę, a na nadzorach i odbiorach kończąc.

powyżej rezydencja w powiecie radzymińskim, niedaleko Warszawy, w formie dwóch nowoczesnych stodół z patio i nowatorskim wnętrzem