Nie jesteśmy stricte studiem projektowania wnętrz i wnętrza nie są głównym i jedynym profilem naszej działalności. Jednakże w celu kompleksowej obsługi naszych Klientów wykonujemy projekty wnętrz domów, willi i rezydencji.

Zapraszamy również do cennika wnętrz.

Projekty wnętrz domów jednorodzinnych

W ponad 50% domów, których wykonaliśmy projekty indywidualne z pozwoleniem na budowę , wykonujemy projekty wnętrz. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę przystępujemy do opracowywania koncepcji wnętrz dla domu jednorodzinnego. Tak, gdy dom jest już w stanie surowym zamkniętym. Bo gdy wejdą ekipy od instalacji wewnętrznych – elektryki, wod-kan, wentylacji projekty techniczne i aranżacyjne muszą już być gotowe, by ekipy budowlane mogły realizować wnętrze zgodnie z projektem i wszelkimi wytycznymi.

Wnętrza domów Warszawa

W Warszawie na uwagę zasługuje dom położony niemal w centrum Miasta Stołecznego na niewielkiej działce o powierzchni 600 m2, przy powierzchni samego domu dochodzącej do 500 m2. Stąd bryła tej nowoczesnej rezydencji jest czterokondygnacyjna, a przyszło nam zaprojektować część dzienną i wejściową z klatką schodową.

Miejska willa nieopodal centrum Warszawy

Wnętrza domów Łódź

Częstokroć wnętrze wykonujemy jeszcze przed realizacją budowy i w trakcie koncepcji projektowej, by np. upewnić się na 100%, że zaprojektowana przestrzeń części dziennej spełnia wymagania i potrzeby Inwestorów i by jeszcze ewentualne zmiany wprowadzić w projekcie budowlanym, zdecydować o kominku lub jego braku, przemyśleć sprawę kuchni, jadalni i schodów. Tak było w przypadku domu jednorodzinnego pod Łodzią z dachem dwuspadowym o niewielkich rozmiarach:

Innym przykładem jest dom w gminie Nowosolna, nieco większych rozmiarów dla którego opracowaliśmy projekt budowlany, wykonawczy oraz ciekawy  projekt wnętrz, a podczas budowy zajmowaliśmy się nadzorem autorskim.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego pod Łodzią

Zachęcamy również do sprawdzenia projektów elewacji domów jednorodzinnych.